lat / eng
par mums ēdienkarte banketi galerija kontakti

kas mēs esam?

Kafejnīcas Tvaiks komandu veido jauni un aizrautīgi savas jomas profesionāļi,kuru mērķis ir radīt gardu,godīgu un sezonālu ēdienu jebkurai dzīves situācijai. Mūsu kafejnīca atrodas “Baltās Pirts” telpās,kas ar savu atbrīvoto un nomierinošo atmorsfēru ir ietekmējusi arī mūsu pasniegtās maltītes un attiecības ar klientiem.

Par neatņemamu darba ikdienas sastāvdaļu ir kļuvis arī mūsu mazais brālis "SprīdEats" ,kas palīdz mums vieglāk nokļūt pie jums,lai kur arī tas būtu, nodrošinot pilnu servisu un kvalitāti. „SprīdEats” ir Latvijas pirmais pilnīgi aprīkotais „food truck” jeb mobilā virtuve, kas ir paredzēta restorāna kvalitātes ēdiena pasniegšanai jebkurā vietā. Mēs esam pārvērtuši 1973.gada Airstream Safari treileri pilnīgi aprīkotā, autonomi funkcionējošā mobilajā virtuvē, kas nodrošinās sezonāli iedvesmotu ēdienu masām. Ēdināšana mūzikas festivālos, pilsētas svētkos, sporta pasākumos, filmēšanas laukumos un korporatīvajos pasākumos ir tikai nedaudz no iespējām, ko šobrīd sniedzam. Piedāvājam tirgus iedvesmotas „take away” maltītes.

atsauksmes

"Ēdiens, kas piepildīts ar radošu garu un dvēseli... Viena no vislabāk apslēptajām vietām Rīgā, kas piedāvā ēdienu, gatavotu no vietējiem, tirgū pieejamiem un sezonāliem produktiem, piedāvājot tradicionālas maltītes ar mīlestības dzirksti un iedvesmu. Un par vairāk nekā pieņemamām cenām!"
"Like a local" brošūra
"..Tvaikā Jūs varat baudīt ar pieredzi radītu ēdienu neformālā gaisotnē par pārsteidzoši saprātīgām cenām"
bestriga.com
"Tvaiks nav pa ceļam. Tvaikam ir jānobriest, tas ir jāieplāno un tas ir mērķtiecīgi jāsasniedz. Bet Tvaiks jau arī nemaz nav visiem, viņš ir tikai tiem, kas līdz viņam nokļūst, un, kad ir nokļuvuši, tiek dāsni par to atlīdzināti. Varu teikt vien to, ka pēc savas pirmās vizītes Tvaikā, žēl, ka tomēr neatklāju to jau ātrāk. Ir vērts, patiešām ir."
Kristīne Zamurajeva, manariga.com
"Te ir orientālu noskaņu tējošanas stūrītis, liels, apaļš galds “ar pagātni”, mājas kārtībā atjaunoti ulmaņlaiku krēsli, tīkami pelēkas sienas un askētiskas lampas. Taču galvenais –garšīgs, vienkāršs un veselīgs ēdiens par saprātīgu samaksu. Maza kafejnīca, mazs kolektīvs, personiska attieksme pret katru viesi."
Žurnāls "Kas Jauns"
"Pēdējā laikā mūsu mīļākā pusdienu vieta. Iesakām!
"Forbes Latvia" komanda
"Tvaiks nebeidz izbrīnīt ar ēdienu garšu. Svaigs, slow, vienmēr naturāls, un negaidīti miksēts. Fantastiska casual gourmet virtuve. Tvaikā iespejams garšīgākie eko burgeri."
Arkādijs Steimans
"Šodien baudījām, iespējams, gardākos burgerus Rīgā pie K.R.Celma kunga Tvaikā! Labākie laiki."
Kaspars Volonts